Młodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. Marketingu eCommerce

Grupa Pracuj

5 4005 850 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kampanii marketingowo- sprzedażowych na wewnętrznej bazie Klientów (utrzymanie , odzyskanie Klientów)

  • Zarządzanie kalendarzem działań promocyjnych, z uwzględnieniem działań performence marketingowych oraz działań marketingu b2c

  • Wykorzystywanie marketing automation do tworzenia programów wspierających onborading nowych Klientów, utrzymanie i odzyskanie obecnych

  • Komunikacja nowych produktów oraz zmian w ofercie sprzedażowej w sklepie ecommerce

  • Tworzenie kontentu na blog ecommerce przy współpracy z agencjami

  • Współpraca z działem sprzedaży, działem marketingu B2C, obsługą klienta

  • Komunikacja materiałów / edukacja działu sprzedaży i obsługi klienta

  • Analizowanie wyników sprzedażowych, praca na wskaźnikach: utrzymanie Klienta, churn, NPS

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze marketingu

  • znajomość narzędzi do e-mail marketingu, sms & push-add komunikacji

  • znajomość narzędzi do web analityki (Google Analytics itp.)

  • znajomość podstaw projektowania LP, mailingów, elementów promocyjnych na stronie

  • umiejętność pracy na mediaplanach

  • umiejętność planowania kampanii marketingowo-sprzedażowych do bazy własnej Klientów: od założeń, poprzez egzekucję i raportowanie.

  • umiejętność analizowania oraz wyciągania wniosków i rekomendacji z prowadzonych działań

  • umiejętność nieszablonowego podejścia do danych

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

To oferujemy

  • Umowa na czas określony 12 miesięcy

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • opieka stomatologiczna

    • program emerytalny

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • w Wigilię i Sylwestra pracujemy krócej

    • treningi umiejętności miękkich

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie z Rekruterem i Menadżerem (Przełożonym)

    2

    Zadanie domowe

    3

    Spotkanie z Menadżerem i prezentacja zadania domowego