Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. marketingu

ERECEPT sp. z o.o.

4 0006 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • reklamy Google Ads,

  • reklamy na Instagramie i TikToku

  • reklamy Facebook,

  • remarketing,

  • content marketing,

  • profile na serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne),

  • współpraca z blogosferą,

  • inne obowiązki związane z marketingiem i promocją.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego - min. C1,

  • znajomość narzędzi Google Analytics 4, Google Ads, Google Trends, Facebook Pixel,

  • znajomość narzędzi Search Console, Senuto/Ahrefs, SurferSEO lub podobnych,

  • umiejętność tworzenia kampanii tekstowych, obrazkowych i wideo,

  • umiejętności analityczne,

  • motywacja do pracy, punktualność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i formy zatrudnienia od 4000 do 6500 zł brutto + premie za przeprowadzone z sukcesem kampanie marketingowe.

  • Możliwa praca na umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę o dzieło.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata