Oferta pracy

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds, Marketingu

LG Electronics Polska Sp. z o.o.O firmie

LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Wołoska 22

Warszawa

MŁODSZY SPECJALISTA / MŁODSZA SPECJALISTKA DS. MARKETINGU
Dział Mobie Communications

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie, przygotowanie i zarządzanie wdrożeniem ekspozycji w salonach i punktach sprzedaży Operatorów i Partnerów (dotyczy sampli produktów, materiałów BTL i promocji).
  • Zarządzanie materiałami promocyjnymi w salonach i punktach sprzedaży oraz promocjami tematycznymi.
  • Opracowywanie koncepcji, realizacja, nadzór i rozliczanie krajowych oraz zagranicznych projektów motywacyjno-integracyjnych (eventy, szkolenia, warsztaty, konferencje, seminaria, wyjazdy etc.) oraz akcji marketingowych dla Klientów i Partnerów (rynek operatorski i sprzedaży detalicznej – retail).
  • Współpraca z Marketingiem Korporacyjnym w zakresie wsparcia marketingowego ATL i BTL, zgodnie z potrzebami Klientów i Partnerów, w tym także analizowanie i rekomendowanie działań.
  • Opracowywanie założeń budżetowych dla materiałów BTL, kontrola kosztów w obszarze związanym z realizowanymi projektami oraz ich rozliczanie w dedykowanym systemie.
  • Kreowanie, koordynowanie produkcji oraz dystrybucja materiałów reklamowych i okolicznościowych, zgodnie z potrzebami Klientów i Partnerów.
  • Podnoszenie jakości i efektywności sprzedaży oraz budowanie relacji z Klientami oraz Partnerami poprzez działania marketingowe, promocyjno-reklamowe oraz projekty okolicznościowe, mające na celu wsparcie sprzedaży.
  • Monitoring działań konkurencji w zakresie realizacji działań marketingowych, promocyjno-reklamowych oraz projektów okolicznościowych, mających na celu wsparcie sprzedaży.
  • Współpraca z drukarniami i agencjami w zakresie realizowanych projektów

Profil kandydata/kandydatki:

  • Doświadczenie lub staż/ praktyki w obszarze marketingu
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie)
  • Znajomość pakietu Office (Word, Power Point, Excel) w stopniu średniozaawansowanym
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • ‘Lekkie pióro’, kreatywność, zmysł estetyczny
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz z zewnętrznymi partnerami biznesowymi
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, karta lunchowa
  • Dofinansowania w ramach ZFŚS, m.in. ‘wakacje pod gruszą’, prezenty świąteczne
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego, licencje do platformy szkoleniowej LinkedIn Learning

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy