Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obsługi klienta i logistyki

Nord Artur Królikowski

  • Czaniec (pow. bielski)

    Czaniec (pow. bielski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • organizacja stałych zleceń transportowych na jednym kierunku

  • kontakt ze stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • skrupulatne notowanie dokonanych działań

  • dbałość o pozytywny odbiór firmy przez klientów i podwykonawców

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na łatwy kontakt z klientem

  • znajomość j. ukraińskiego jest dodatkowym plusem. Potencjalni kandydaci z Ukrainy nie muszą znać j. polskiego w stopniu perfekcyjnym.

  • umiejętność obsługi programów MS Office

  • wysoka kultura osobista

  • rzetelność i sumienność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilną podstawę powiększoną o prowizję za wyniki sprzedaży

  • bezstresową atmosferę

  • wsparcie całego zespołu

  • dynamiczne środowisko pracy z szybkim procesem decyzyjnym i otwartością na nowe rozwiązania

O nas

Firma NORD zajmuje się transportem międzynarodowym, głównie z Norwegii, oraz sprzedażą samochodów używanych z wyższej półki. Przez ostatnie kilka miesięcy osiągnęła niebywały wzrost i dlatego poszukuje właśnie Ciebie na to stanowisko !