Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obsługi klienta

TOYOTA BIELANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna telefoniczna obsługa Klienta w zakresie połączeń przychodzących / wychodzących

  • Udzielanie podstawowych informacji dotyczących serwisu mechanicznego, sprzedaży nowych oraz używanych aut

  • Kontakt po serwisowy, potwierdzanie wizyt serwisowych,

  • Umawianie Klientów na serwis

  • Zapewnienie najwyższej satysfakcji Klienta

  • Współpraca z działami handlowymi

Nasze wymagania

  • Pogodne usposobienie, poczucie humoru i chęć pomocy Klientowi

  • Orientacja na potrzeby klienta oraz chęć uczenia się nowych rzeczy

  • Komunikatywność i otwartość w rozmowach telefonicznych

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

  • Pogodne usposobienie

To oferujemy

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego – cykl szkoleń wdrożeniowych i produktowych

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Miłą atmosferę

  • Umowa o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

O nas

Salon Samochodowy Toyota Bielany, to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. To dzięki naszym Pracownikom mamy tak wielu zadowolonych Klientów i to dzięki nim wygrywamy kolejne prestiżowe konkursy. Najważniejszą cechą, którą staramy się pielęgnować w naszym salonie jest obsługa Klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Staramy się, żeby każdy dzień naszej pracy był spełnieniem naszego hasła – „ Spokój z Bielan, technologia z Japonii.”

Jeśli chcesz pracować z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania, którzy na co dzień kierują się wartościami firmy, dołącz do zespołu Toyota Bielany, pięciokrotnego zdobywcy tytułu Dealera Roku.