Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obsługi klienta

DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k.

  • Straszęcin (pow. dębicki)

    Straszęcin (pow. dębicki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów z całego świata w języku angielskim (detal i hurt),

  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami,

  • obsługa nowych klientów,

  • uzupełnianie danych w systemie CRM (Pipedrive),

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych,

  • realizacja założonych celów sprzedażowych,

  • współpraca z innymi działami w firmie w celu realizacji zamówień,

  • wsparcie w marketingu,

  • udział w targach branżowych.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość angielskiego (przynajmniej odpowiednik poziomu B2),

  • umiejętność organizacji i planowania pracy, rzetelność, obowiązkowość i uczciwość,

  • wysoki poziom zaangażowania w realizowane projekty,

  • proaktywna postawa,

  • charakter gracza zespołowego,

  • otwartość i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

  • MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta,

  • praktyczna znajomość systemów klasy CRM,

  • znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • szkolenie wstępne i okres wdrożeniowy,

  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie skorelowane z poziomem osiąganych wyników, posiadanym doświadczeniem oraz umiejętnościami,

  • pracę z produktem rozpoznawalnym w branży na całym świecie,

  • możliwość kreowania i koordynowania ciekawych projektów,

  • współpracę z zagranicznymi partnerami z całego świata,

  • dofinansowanie karty MultiSport,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

O nas

DEMI POLAND jest właścicielem marki WOOKAH. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, metalu, skóry i szkła. Zajmujemy się wszystkimi procesami od etapu koncepcji i projektowania do końcowej fazy sprzedaży gotowego produktu naszym klientom i dystrybutorom zlokalizowanym na całym świecie. Sprzedajemy głównie na rynek zagraniczny, a nasze produkty eksportowane są do ponad 75 krajów na 6 kontynentach. Poszukujemy zaangażowanych kandydatów, gotowych wesprzeć swoimi kompetencjami nasz zespół. Zapraszamy do współpracy!