Młodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Klientów z branży IT

Grupa Pracuj

4 4004 600 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 12 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Klientów przy tworzeniu skutecznych ofert pracy na stanowiska Techniczne/IT

  • zamieszczanie przygotowanych ogłoszeń na portalu,

  • przypisywanie ogłoszeń do odpowiednich kategorii, słów kluczowych i technologii, co przekłada się na działanie wyszukiwarki ofert,

  • rekomendowanie zmian w ogłoszeniach na stanowiska IT,

  • zdobywanie wiedzy z aktualnych trendów rekrutacji w branży IT (raporty rynkowe, publikacje branżowe, blogi),

  • współpraca z Klientami drogą mailową i telefoniczną,

  • współpraca z Działem Sprzedaży,

  • wspieranie zespołu w codziennych zadaniach.

Nasze wymagania

  • posiadasz min roczne oświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego (preferowane doświadczenie w obsłudze klientów IT),

  • zainteresowanie branżą i/lub rynkiem pracy IT,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 ( sporadyczny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami, tworzenie ogłoszeń w j. angielskim)

  • jesteś otwarty na współpracę z Klientami,

  • jesteś rzetelny/-a, dokładny/-a i zwracasz uwagę na szczegóły czytanych treści,

  • umiejętność wyciągania wniosków oraz skutecznego znajdowania rozwiązań,

  • wyróżnia Cię zaangażowanie, inicjatywa i duża samodzielność w działaniu,

  • jesteś osobą optymistycznie nastawioną do świata i ludzi.

Mile widziane

  • wiedza z obszaru rekrutacji IT

  • znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z Menadżerem (przełożonym)

Tak się u nas pracuje