Młodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Projektów Wizerunkowych

Grupa Pracuj

4 1004 600 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia i bieżąca obsługa Klientów

  • Zapewnienie odpowiedniej jakości dla procesu realizacji produktów wizerunkowych

  • Wsparcie procesu pozyskiwania materiałów potrzebnych do opracowania produktów wizerunkowych

  • Nadzór nad zgodnością przesłanych materiałów do realizacji produktów wizerunkowych z wytycznymi dla danego projektu

  • Czynny udział w pracach grup projektowych dotyczących produktów wizerunkowych oraz uczestniczy w związanych z nimi wydarzeniach

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne dla Klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Utrzymywanie kontaktów posprzedażowych z Klientami i budowanie z nimi długofalowych relacji

  • Współpraca z Działem Sprzedaży

  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze Klienta

  • Otwartość na współpracę z Klientem

  • Rzetelność i umiejętność dostrzegania szczegółów

  • Zaangażowanie, wychodzenie z inicjatywą

  • Nastawienie na szukanie usprawnień i rozwiązań

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe ( widełki podane w ogłoszeniu) + premia

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • opieka stomatologiczna

    • program emerytalny

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie z Menadżerem zespołu

    2

    Spotkanie z członkiem zespołu