Oferta pracy

Młodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. Personalnych

Grupa Pracuj

5 0007 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie poprawności i terminowości działań związanych z dokumentacją kadrowo-płacową

  • Zakładanie teczek osobowych

  • Bieżąca archiwizacja dokumentacji

  • Przygotowywanie dokumentów dla pracowników_czek : zaświadczeń, umów o pracę, umów cywilno-prawny

  • Obsługa klientów_tek wewnętrznych (informowanie, przyjmowanie dokumentów)

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie

  • Obsługa administracyjną nowozatrudnianych pracowników_czek

  • Przygotowywanie informacji kadrowych na potrzeby innych działów

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, śmiałość w kontaktach z pracownikami oraz kandydatami_tkami

  • Znajomość podstaw prawa pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • Chęć nauki i zaangażowanie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Poczucie humoru i dystans do siebie

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze (podane w widełkach w ogłoszeniu) + premia

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • spotkania integracyjne

    • opieka stomatologiczna

    • program emerytalny

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • inicjatywy dobroczynne