Młodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. Promocji Online

Grupa PracujO firmie

6 500–7 500
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Grupa Pracuj

Prosta 68

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie oraz optymalizacja kampanii reklamowych w systemach reklamowych Google Ads, FB ads
  • kontrola nad budżetami i targetami kampanijnymi
  • analiza efektywności prowadzonych działań
  • planowanie strategii, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • możliwa współpraca z agencją reklamową (opcjonalnie)

Nasze wymagania

  • warunek konieczny - minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku przy samodzielnym tworzeniu i optymalizacji kampanii online w systemach Google Ads i Facebook Ads
  • znajomość Google Analytics
  • dobra znajomość MS Excel / Google Sheets (umożliwiająca analizę wyników prowadzonych kampanii i dużej ilości danych)
  • znajomość PowerPoint na poziomie dobrym
  • nastawienie na zadaniowy tryb pracy
  • umiejętność pracy w kilkuosobowym zespole
  • dobra orientacja w trendach w marketingu online

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii performance z celem ilościowym i/lub jakościowym.
  • doświadczenie w pracy w agencji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • działania rozwojowe
  • treningi umiejętności miękkich
  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z Rekruterem i osobą z zespołu

2

Zadanie domowe

3

Spotkanie z przyszłym przełożonym

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR.

Młodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. Promocji Online, Prosta 68, Wola, Warszawa