Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. realizacji inwestycji budowlanych

OPG PROPERTY PROFESSIONALS sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nazwa stanowiska

  • Junior Project Manager

  • Opis stanowiska:

  • Poszukujemy zorganizowanej i odpowiedzialnej osoby, która wesprze nasz Dział Przygotowania i Realizacji Inwestycji. Oferujemy pracę przy angażujących projektach biurowych i mieszkaniowych. Zapewniamy elastyczny model zatrudnienia oraz biuro w najmodniejszej przestrzeni w Łodzi – OFF Piotrkowska Center. Poszukujemy osoby, mającej doświadczenie zawodowe w zarządzaniu przedsięwzięciami budowalnymi lub też takiej, które takie doświadczenie chce zdobyć - mile widziani absolwenci i studenci ostatniego roku na kierunkach związanych z budownictwem. Czas spędzony przy projekcie może zostać wliczony do dziennika praktyk celem uzyskania uprawnień konstrukcyjno-budowlanych.

  • Obowiązki

  • Pomoc w organizacji przetargów

  • Przygotowanie, kompletowanie i kontrola niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej

  • Pomoc przy tworzeniu budżetu i cash flow inwestycji

  • Obliczanie i przekazywanie wskaźników dotyczących inwestycji Kierownikowi Działu oraz Dyrektorowi Zarządzającemu,

  • Koordynacja prac między architektami, wykonawcami, inspektorami nadzoru inwestorskiego, dostawcami wyposażenia oraz prawnikami

  • Planowanie prac zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Prowadzenie kontroli prawidłowości wykonanych prac

  • Nadzorowanie usuwania usterek

  • Udział w odbiorach technicznych i finansowych robót

  • Koordynacja prac związanych z przekazaniem budynku do użytkowania

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów technicznych na kierunkach takich jak: Budownictwo / Architektura / Architektura i Urbanistyka/ Inżynieria Środowiska / Gospodarka Przestrzenna itp.

  • Znajomość procesu inwestycyjnego, jego etapów w tym także decyzji administracyjnych wydawanych w jego toku, Prawo Budowlane itp - MILE WIDZIANE

  • Znajomość obsługi programu AutoCAD (WARUNEK KONIECZNY)

  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności Word i Excel)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doskonała organizacja pracy

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • miła atmosfera

  • praca w młodym zespole

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • udział w ambitnych projektach

  • biuro w centrum miasta

O nas

OPG Property Professionals

Jesteśmy zespołem specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie doradztwa strategicznego, zarządzania aktywami, komercjalizacji nieruchomości i pośrednictwa najmu oraz zarządzania projektami inwestycyjnymi na wszystkich etapach ich realizacji.

Wyróżnia nas połączenie kreatywnego podejścia do powierzanych nam projektów oraz wysoką sprawność w obszarze rynku powierzchni biurowych, handlowych i mieszkaniowych. Każdą nieruchomość traktujemy indywidualnie. Wydobywamy z niej potencjał biznesowy, dbając o stały wzrost jej wartości oraz wysoki i stabilny zysk naszych Klientów.

Sztandarowym przykładem naszych kompetencji jest OFF Piotrkowska Center – znana w całej Polsce, zrewitalizowana przestrzeń mixed-use dla przemysłów kreatywnych.