Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Polska Platforma Bezpieczeństwa WewnętrznegoO firmie

  • Słowackiego 17/11, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Słowackiego 17/11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań związanych z wdrażaniem projektów finansowanych w ramach programu Horyzont 2020/Horyzont Europa/Internal Security Fund (pod nadzorem Menedżera ds. realizacji projektów),

  • pomoc w przygotowaniu merytorycznej dokumentacji projektowej, raportów itp.,

  • pomoc w pracach związanych z przygotowywaniem nowych wniosków o finansowanie projektów w ramach programu Horyzont 2020/Horyzont Europa/ Internal Security Fund,

  • archiwizowanie dokumentacji związanej z projektem.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • dobra organizacja pracy własnej i motywacja do osiągnięcia zamierzonego celu

  • dokładność, skrupulatność, sumienność

  • potrafisz pracować w zespole i jesteś komunikatywny/a

  • zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w realizacji projektów programu Horyzont 2020 – lub innych programów finansujących projekty europejskie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • dobre relacje w zespole i pozytywną atmosferę

  • możliwość rozwoju i uczestniczenia w ciekawych projektach

O nas

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego (PPBW) powstała w 2005 roku w celu tworzenia zintegrowanych narzędzi technologicznych i informatycznych, wspomagających pracę służb i instytucji odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa publicznego. PPBW realizuje szerokie spektrum działań w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego m.in. w obszarze badawczo-rozwojowym, technologicznym, prawnym, edukacyjnym, szkoleniowym. PPBW to także platforma współpracy i dialogu przedstawicieli różnych środowisk – służb mundurowych, administracji rządowej i samorządowej, środowiska naukowego, organizacji pozarządowych, przemysłu oraz biznesu. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.ppbw.pl

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj. Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.