Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. rekrutacji

WERCKPOST POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie kandydatów w oparciu o różnorodne źródła
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych
  • Realizacja procesów selekcji i rekrutacji na stanowiska produkcyjne
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych i rekomendowanie najlepszych kandydatów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby otwartej, pozytywnie nastawionej do pracy i z determinacją w działaniu, która dobrze odnajdzie się w kontaktach z Kandydatami i Klientami
  • Ponadto ważna jest dobra organizacja pracy, w tym umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie
  • Szukamy osoby z inicjatywą, która będzie proponować rozwiązania wspierające zarówno efektywność jak i satysfakcję z pracy
  • Zainteresowanie rozwojem w branży HR będzie mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację z holenderskimi kolegami
  • Umiejętność wykorzystania social media w rekrutacji
  • Znajomość narzędzia CANVA będzie mile widziana
  • Oczekujemy dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu
  • Mile widziany status studenta

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (wybór należy do Ciebie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe – nie prowizyjne
  • Pracę bez sztywnych reguł korporacyjnych, brak dress code’u
  • Każdy, wybrany przez Ciebie rodzaj mleka do kawy :)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Poszukujemy nowej osoby, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w prowadzonych rekrutacjach - od redagowania ogłoszeń po ich publikację, prowadzenia rozmów rekrutacyjnych z kandydatami i przygotowania kandydatów do rozpoczęcia pracy - która chciałaby się rozwijać w obszarze HR oraz wniesienie dużo pozytywnej energii, entuzjazmu i poczucia humoru w codzienne życie firmy.

Jesteśmy kilkuosobowym zespołem współpracującym z holenderskimi oddziałami naszej firmy. Rekrutujemy pracowników na rynki polski, holenderski i belgijski. Pracujemy w biurze w centrum Lublina.

Idealnie sprawdzą się u nas osoby, które lubią kontakty telefoniczne, są dobrze zorganizowane, pomysłowe i dbające o jakość własnej pracy.

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. rekrutacji, Lublin