Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. rekrutacji

OSTINA WORK LTD SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 927–5 645
brutto / mies.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

OSTINA WORK LTD SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Juliana Fałata 21

Bielany

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • weryfikacja znajomości języka niemieckiego pośród kandydatów aplikujących na oferty pracy
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • pozostałe zadania administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonała organizacja pracy
  • orientacja na rozwój i samodoskonalenie
  • poczucie humoru
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00 lub 09:00-17:00
  • stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • oprócz podstawowego wynagrodzenia atrakcyjne systemy motywowania uzależnione od wyników pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatne ubezpieczenie, kartę Multisport)
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Firma Ostina Opieka Sp. z o.o. oraz Ostina WORK LTD S.K. to firmy, które z ponad 10-letnim doświadczeniem rekrutują opiekunki i opiekunów osób starszych w Niemczech. Możemy pochwalić się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do drugiego człowieka oraz efektami w działaniach. Zapraszamy do naszych oddziałów w Gdyni i Toruniu kandydatów chcących rozwijać się, szkolić w zakresie rekrutacji a także tych, którzy pragną w szybkim tempie wspinać się po szczeblach kariery zawodowej :)

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. rekrutacji, Juliana Fałata 21, Bielany, Toruń