Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. SEO

FABRYKA MARKETINGU sp. z o.o.O firmie

3 500–4 500
netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

FABRYKA MARKETINGU sp. z o.o.

Ratuszowa 11

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów SEO,
  • Przygotowywanie audytów SEO, raportów, zestawień, analiz, prezentacji dla działu sprzedaży oraz klientów,
  • Udział w spotkaniach z klientami

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju w marketingu internetowym (szczególnie w SEO),
  • Swobodne poruszanie się w internecie (np. forach, blogach, serwisach, sklepach internetowych),
  • Umiejętności redagowania tekstów (m.in.: opisów, artykułów),
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość HTML, XML, JS, CSS będzie dodatkowym atutem,
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym rozmowę.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 3500-4500 zł netto (w zależności od doświadczenia i umiejętności),
  • Samodzielne stanowisko i możliwości awansu
  • Budżet szkoleniowy dla każdego pracownika do samodzielnego zarządzania
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zarówno w ramach szkoleń technicznych, jak i kompetencji miękkich
  • Szkolenia ze sprzedaży i produktu wewnętrzne i zewnętrzne
  • Szkolenia i udział w konferencjach branżowych
  • Pakiet medyczny w LuxMed + prywatna opieka psychologiczna w poradni DIALOG
  • Karta Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Swobodna atmosfera i niekorporacyjny styl

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Fabryka Marketingu jest domem mediowym z siedzibą w Warszawie. Prowadzimy działania z zakresu digital marketingu, które pomagają markom zwiększać sprzedaż.

Zakres naszych usług obejmuje m.in. SEO, SEM, Influencer Marketing, Content Marketing czy działania w Social Mediach. Pracujemy dla topowych brandów, realizując dla nich zakup mediów internetowych. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie analityki internetowej.

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. SEO, Ratuszowa 11, Praga-Północ, Warszawa