Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. SEO

FABRYKA MARKETINGU sp. z o.o.

3 5004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Ratuszowa 11

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów SEO,

  • Przygotowywanie audytów SEO, raportów, zestawień, analiz, prezentacji dla działu sprzedaży oraz klientów,

  • Udział w spotkaniach z klientami

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju w marketingu internetowym (szczególnie w SEO),

  • Swobodne poruszanie się w internecie (np. forach, blogach, serwisach, sklepach internetowych),

  • Umiejętności redagowania tekstów (m.in.: opisów, artykułów),

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość HTML, XML, JS, CSS będzie dodatkowym atutem,

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym rozmowę.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 3500-4500 zł netto (w zależności od doświadczenia i umiejętności),

  • Samodzielne stanowisko i możliwości awansu

  • Budżet szkoleniowy dla każdego pracownika do samodzielnego zarządzania

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zarówno w ramach szkoleń technicznych, jak i kompetencji miękkich

  • Szkolenia ze sprzedaży i produktu wewnętrzne i zewnętrzne

  • Szkolenia i udział w konferencjach branżowych

  • Pakiet medyczny w LuxMed + prywatna opieka psychologiczna w poradni DIALOG

  • Karta Multisport

  • Spotkania integracyjne

  • Elastyczne godziny pracy

  • Swobodna atmosfera i niekorporacyjny styl

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Fabryka Marketingu jest domem mediowym z siedzibą w Warszawie. Prowadzimy działania z zakresu digital marketingu, które pomagają markom zwiększać sprzedaż.

Zakres naszych usług obejmuje m.in. SEO, SEM, Influencer Marketing, Content Marketing czy działania w Social Mediach. Pracujemy dla topowych brandów, realizując dla nich zakup mediów internetowych. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie analityki internetowej.