Oferta pracy

Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. social media

DeeZee Sp. z o.o.O firmie

  • Armii Krajowej 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

DeeZee Sp. z o.o.

Armii Krajowej 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie profilu instagram @deezee

  • Kreowanie treści pod social media - prowadzenie relacji live oraz video Tik Tok i Instagram

  • Tworzenie kanału social media- Tik Tok

  • Monitoring i analiza konkurencji

  • Analizowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów

  • Moderacja komentarzy w kanałach social media (Facebook- w godzinach porannych)

  • Bieżące wsparcie działu marketingu (organizacja projektów specjalnych, wsparcie działań z infleuncerami)

  • Współpracą w planowaniu i prowadzeniu strategii komunikacji marketingowej

  • Kreowaniem pozytywnego wizerunku marki i zwiększanie jej popularności

Nasze wymagania

  • Instagram nie ma dla Ciebie tajemnic?

  • Znasz moc Insta Stories?

  • Uwielbiasz przekazywać swoją energię w relacjach live oraz video?

  • Masz lekkie pióro w tematyce modowej?

  • Jesteś samodzielny/a i dobrze organizujesz czas pracy?

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności?

  • Dołącz do naszego Zespołu!

To oferujemy

  • Pracę w DeeZee! – jednym z największych w Polsce modowych sklepów internetowych

  • Obsługę największych profili marek w Social Media

  • Doskonałą atmosferę oraz pracę w młodym i dynamiczny zespole

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Dodatkowe benefity: pakiet medyczny, zniżki pracownicze w sklepach DeeZee / CCC / Eobuwie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi