Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Techniki Cieplnej

Forglass Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac związanych z realizacją projektów,

  • projektowanie instalacji przemysłowych,

  • nadzorowanie wykonawstwa,

  • nadzorowanie uruchomień pieców szklarskich.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Mechaniczna i Materiałowa, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, Inżynieria Naftowa i Gazownicza, Nowoczesne Technologie Paliwowe, Energetyka, Technologia Chemiczna, Energetyka),

  • podstawowa znajomość AutoCAD i Navisworks,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • gotowość do wyjazdów służbowych (min. 20% czasu pracy),

  • znajomość języka angielskiego – min. B1,

  • komunikatywność, decyzyjność i asertywność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • postawa can-do attitude.

Mile widziane

  • znajomość programu Autodesk Inventor,

  • prawo jazdy,

  • znajomość innych języków obcych.

To oferujemy

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • samodzielne stanowisko i ambitne zadania,

  • otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw,

  • niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • przestronne biuro

  • nauka języków w pracy

  • warsztaty integracyjne

“Progress through technology” oznacza, że łączymy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji szkła z najbardziej zaawansowaną technologią w projektowaniu, inżynierii, produkcji i stawianiu pieców szklarskich oraz zestawiarni dla naszych klientów – producentów wyrobów szklanych, opakowań, float, szkła wodnego oraz włókna szklanego. Firma zatrudnia 250 pracowników, w tym 95 inżynierów.

Przewiń do profilu firmy