Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Windykacji Telefonicznej

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie odpowiednich działań wobec Klientów w celu całkowitej spłaty zadłużenia;
  • negocjowanie z Klientami w celu odzyskania spłaty zaległych rat (identyfikowanie przyczyn powstania zaległości, sytuację klienta, uzyskiwanie przyrzeczenia spłaty, itd.);
  • administrowanie wszystkich przekazanych dokumentów kredytowych;
  • aktualizacja danych oraz informacji o klientach w odpowiednich systemach / narzędziach;
  • przyjmowanie i rejestrowanie wniosków od Klientów zewnętrznych i wewnętrznych Banku w sprawie restrukturyzacji;
  • wykrywanie i zgłaszanie wszelkich ewentualnych działań o charakterze oszustwa;
  • raportowanie wszelkich wad i propozycji usprawnień w procesie windykacji dotyczących poprawy efektywności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • pierwsze doświadczenia w windykacji lub w telefonicznej obsłudze Klientów;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w windykacji;
  • umiejętność asertywnego prowadzenia rozmów, komunikatywność, otwartość;
  • bardzo dobra znajomość MS office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć;
  • możliwość pracy hybrydowej - stacjonarnie w siedzibie Banku, przy ul. Grzybowskiej 78 i zdalnie;
  • kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego;
  • możliwość rozwoju na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej – programy szkoleniowe wewnętrzne i zewnętrzne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Windykacji Telefonicznej, Grzybowska 78, Wola, Warszawa