Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. zarządzania sprzedażą internetową

DR MEDICA sp. z o.o.O firmie

3 900–4 000
brutto / mies.
  • Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

DR MEDICA sp. z o.o.

Jana Kiepury 5

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa branżowych portali sprzedażowych
  • tworzenie ofert sprzedaży
  • bieżąca obsługa biura
  • obsługa przesyłek importowych, w tym przygotowywanie dokumentacji importowej
  • wystawianie faktur i współpraca z księgowością
  • współpraca z agencjami celnymi w Polsce i UK

Nasze wymagania

  • j.angielski (w mowie i piśmie - warunek konieczny)
  • znajomość technik biurowych (excel, edytory pdf, itp.)
  • znajomość zagadnień importowych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość branży urządzeń medycznych będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • oferujemy stabilną pracę od poniedziałku do piątku
  • godziny pracy 9.00 - 17.00
  • możliwość pracy w małym, dynamicznym zespole
  • możliwość szkoleń oraz rozwoju personalnego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. zarządzania sprzedażą internetową, Jana Kiepury 5, Lublin