Młodszy Specjalista_Młodsza Specjalistka ds. zarządzania treścią CMS

Nowy Styl Sp. z o.o.O firmie

  • Jasło
    Jasło, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, wprowadzanie i zarządzanie treścią na stronach produktowych w oparciu o CMS (Kentico)
  • poszerzanie wiedzy z zakresu prezentacji produktu
  • współpraca z różnymi obszarami w całej firmie, w celu wypracowania najlepszych praktyk i pomysłów w zakresie prezentacji oferty produktowej
  • dbanie o terminową i jakościową publikację danych produktowych na stronach www
  • stały monitoring jakości prezentowanych danych na stronie
  • współpraca z dostawcami w zakresie wdrożeń nowych aplikacji i modułów modernizujących prezentację produktów na stronie
  • monitorowanie rynku, by być zawsze o krok z przodu przed konkurencją.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania treścią (CMS) oraz chęć pogłębienia kompetencji w optymalizowaniu zadań i procesów w CMS
  • znajomość bieżących trendów i praktyk w digital marketingu lub digital produkt
  • postawa proaktywna w zakresie realizacji przypisanych zadań, poszerzania swoich kompetencji, kreatywność
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i świadomość terminów
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • znajomość innych języków np. niemieckiego
  • znajomość zagadnień SEO, SEM

To oferujemy

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
Nr Ref.: CMS/03/23

Młodszy Specjalista_Młodsza Specjalistka ds. zarządzania treścią CMS, Jasło