Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka w Wydziale Terenowej Eksploatacji Plewiska

PSE S.A.O firmie

  • Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

PSE S.A.

Szkolna 171

Plewiska (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie poleceń ruchowych KDM, ODM i RCN na obiektach stacyjnych obszaru ZES Plewiska
  • prowadzenie czynności w zakresie dopuszczeń do prac na obiektach stacyjnych i liniowych obszaru ZES Plewiska
  • wykonywanie oraz utrzymywanie gotowości do prowadzenia oględzin planowych i awaryjnych linii energetycznych obszaru ZES Plewiska
  • likwidowanie zakłóceń i awarii urządzeń na stacjach elektroenergetycznych obszaru ZES Plewiska
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej i ruchowej w zakresie wykonywanych przez siebie zadań na obiektach elektroenergetycznych obszaru ZES Plewiska
  • realizacja prac wynikających z planu prac eksploatacyjnych
  • realizacja innych zadań powierzonych przez KZES Plewiska
  • wykonywanie obliczeń technicznych w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych prac utrzymaniowych
  • aktualizacja dokumentacji technicznej na obiektach obszaru ZES Plewiska oraz aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie prac jakie wykonuje ZES Plewiska na innych obiektach
  • opracowywanie protokołów i sprawozdań z wykonanych prac utrzymaniowych
  • zgłaszanie do KZES Plewiska oraz RCN uwag dotyczących pracy sieci oraz infrastruktury technicznej
  • pełnienie obowiązków w ramach dyżuru domowego w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń systemu elektroenergetycznego
  • stosowanie procedur przewidzianych przez Systemy Zarządzania Środowiskowego i BHP
  • kierowanie powierzonymi do wykonania zadania środkami transportu zgodnie z zakresem posiadanych uprawnień

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość branży elektroenergetycznej
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • brak przeciwwskazań do pracy zmianowej
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • brak przeciwwskazań do pracy w polu elektromagnetycznym
  • sprawność sensomotoryczna (koordynacja wzrokowo-ruchowa)
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność współdziałania
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie w branży elektroenergetycznej
  • uprawnienia elektryczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • system premiowy
  • dofinansowanie posiłków
  • bonusy świąteczne

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA odpowiadają za bezpieczną, efektywną i stabilną pracę systemu elektroenergetycznego na terenie całego kraju oraz aktywnie współtworzą europejski rynek energii elektrycznej.

Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną firmą w centrum polskiej energetyki, a z efektów naszej pracy korzystają odbiorcy energii elektrycznej w całym kraju. Jako spółka Skarbu Państwa opieramy naszą działalność na zasadach zrównoważonego rozwoju i równego traktowania uczestników rynku energii.

Realizujemy jeden z najbardziej ambitnych programów rozwoju infrastruktury przesyłowej w Europie. W trosce o przyszłe pokolenia badamy i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko oraz prowadzimy otwarty, transparentny dialog ze wszystkimi interesariuszami. Jako operator systemu przesyłowego mamy szerokie spojrzenie na wyzwania, przed którymi stoi dynamicznie zmieniająca się branża elektroenergetyczna i jesteśmy na nie gotowi.

Aktualne oferty pracodawcy
BP/DE/WTEPlew/MS/09/22

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka w Wydziale Terenowej Eksploatacji Plewiska, Szkolna 171, Plewiska (pow. poznański)