Oferta pracy

Młodszy specjalista - obsługa finansowo-merytoryczna umów

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Nowogrodzka 47A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji merytorycznej i finansowej projektów (np. monitorowanie, analizowanie i opiniowanie zmian w projekcie, aneksowanie umów o dofinansowanie itp.);

  • rozliczanie wniosków o płatność realizowanych umów (m. in. analiza formalno-rachunkowa wydatków i zamówień udzielanych w projektach, sprawdzanie dowodów księgowych związanych z wydatkami projektowymi, etc.);

  • współpraca z ekspertami zewnętrznymi (np. w zakresie oceny merytorycznej dot. zmian w projekcie);

  • bieżąca obsługa i wsparcie beneficjentów (udzielanie wyjaśnień, odpowiedzi, prowadzenie korespondencji).

Nasze wymagania

Jeśli:

- lubisz analizować dane i wyciągać wnioski;

- jesteś zorganizowany/a i samodzielny/a;

- dobrze znasz pakiet MS Office (MS Word, MS Excel);

- lubisz pracować w zespole;

- posiadasz minimum wykształcenie średnie.

CHCESZ POZNAĆ NASZ ZESPÓŁ? ZOBACZ FILM O NAS:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • system kafeteryjny

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie kandydatów z Ukrainy spełniających wymagania formalne.

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Chcesz się nauczyć prowadzenia dokumentacji merytoryczno-finansowej projektów? Interesuje Cię praca, w której będziesz miał(a) kontakt z klientem? Jeśli tak – aplikuj do NCBR!

Poszukujemy przede wszystkim osób odpowiedzialnych, chętnych do nauki, które są skrupulatne i dokładne oraz otwarte na zdobycie swoich (często pierwszych doświadczeń) w pracy biurowej związanej z rozliczaniem projektów.

Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i wszystkiego Cię nauczymy, tak byś mógł/mogła sprawnie wykonywać swoje zadania.

Przewiń do profilu firmy