Młodszy Specjalista Performance Marketingu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 04.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy aktywnie, z zaangażowaniem zmieniają sposób, w jaki ludzie korzystają z nowoczesnych mediów i komunikują się między sobą. Praca u nas to sposób na realizację swoich zawodowych ambicji, ale też miejsce, gdzie spotykają się ludzie otwarci, którzy tworzą kreatywną atmosferę w miejscu pracy i poza nim. Potrafimy uwidocznić efekty jakie przynosi indywidualna praca, twórczy wysiłek, kreatywna postawa.
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Prowadzenie kampanii w modelu efektywnościowym w zewnętrznych kanałach dystrybucji (Facebook, Adwords, sieci Afliacyjne, sieci Re-marketingu). Przygotowywanie kreacji reklamowych we współpracy z zespołem grafików
  • Stała optymalizacja kampanii w celu realizacji założonych wskaźników, testowanie oraz analiza i raportowanie wyników
  • Współpraca z produktem w zakresie realizacji kampanii oraz z zewnętrznymi dostawcami (Facebook, Google)
  • Śledzenie trendów na rynku i wdrażanie ich w realizowane kampanie

Wymagania:

  • Znajomość zasad funkcjonowania systemów reklamowych Facebooka, sieci Google, sieci afiliacyjnych
  • Doświadczenie w online marketingu - planowanie i realizacja kampanii performance marketing.
  • Umiejętności analityczne, podstawowa znajomość narzędzi Google Analytics, FB Analytics, excel
  • Znajomość trendów na rynku e-commerce oraz performance marketingu
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w najbardziej rozpoznawalnej marce wśród polskich marek witryn internetowych.
  • Poznanie najnowszych technologii i rozwiań marketingowych dostępnych na rynku
  • Doświadczony zespół, chętny do dzielenia się wiedzą ;)
  • Możliwość uczestniczenia w różnych szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Świetną atmosferę w pracy i samodzielność w działaniu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i ujście dla kreatywności w realizowanych kampaniach
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, MultiSport)
  • Ciekawe projekty i kampanie
  • Możliwość awansu
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się