Oferta pracy

Młodszy specjalista - pion badawczy

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT TECHNOLOGII ELEKTRONOWEJO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technologii Elektronowej prowadzi badania naukowe i prace rozwojowe nad nowymi konstrukcjami i technologiami wytwarzania półprzewodnikowych podzespołów mikroelektronicznych, fotonicznych oraz mikromechanicznych wdrażając i upowszechniając wyniki swoich prac w polskiej gospodarce.  W szczególności są to prace nad zaawansowanymi technologicznie: laserami rezonansowymi i kaskadowymi, detektorami promieniowania podczerwonego i jonizującego, czujnikami sygnałów nieelektrycznych, układami scalonymi, mikrosystemami elektronicznymi, czujnikowymi i mikroprzepływowymi, tranzystorami mocy i mikrofalowymi, mikroelektronicznymi układami hybrydowymi oraz nowymi metodami charakteryzacji materiałów, struktur i przyrządów półprzewodnikowych. Istotną aktywnością Instytutu jest również prowadzenie działalności normalizacyjnej, certyfikacyjnej i aprobacyjnej.

Praca na stanowisku młodszego specjalisty (pion badawczy) w Zakładzie Projektowania Układów Scalonych i Systemów.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie (modelowanie, symulacje, optymalizacja) scalonych układów elektronicznych analogowych oraz mieszanych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, wykształcenie średnie i 5-letnie doświadczenie w sektorze badawczo-rozwojowym albo wykształcenie średnie branżowe i 5-letnie doświadczenie w sektorze badawczo-rozwojowym,
  • doświadczenie w dziedzinie projektowania układów scalonych i systemów poparte zrealizowanymi projektami,

mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowo premiowane,
  • praktyczna umiejętność budowania rozwiązania na podstawie specyfikacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zawodowa samodzielność,
  • potrzeba samodoskonalenia,
  • odpowiedzialność, punktualność, terminowość.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w organizacji badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów B+R,
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • zatrudnienie na umowę o pracę od zaraz,
  • pewne, regularne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • dobre wprowadzenie, przeszkolenie i wsparcie zespołu profesjonalistów.

Wymagane dokumenty:

  • CV zawierające szczegółowy opis kwalifikacji i doświadczenia zawodowego potwierdzające spełnianie wymagań i zdolność do wykonywania obowiązków wskazanych w niniejszym ogłoszeniu o naborze,
  • list motywacyjny.

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać do dnia 20 października 2020 r. do godziny 15:00. w tytule wpisując numer naboru N/56/2020.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy