Oferta pracy

Młodszy specjalista R&D ds. formulacji agrochemicznych

Grupa PCCO firmie

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie receptur środków ochrony roślin / pestycydów, bazujących głównie na wyrobach PCC Exol S.A., zarówno tych z obecnej oferty, jak i nowoopracowywanych.

  • badanie parametrów jakościowych opracowywanych formulacji oraz weryfikacja właściwości użytkowych,

  • doradztwo techniczne/ technologiczne dla klientów spółki

  • współpraca z zespołem handlowym oraz marketingowym

  • uczestnictwo w tworzeniu materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,

  • znajomości działania związków powierzchniowo- czynnych

  • wiedza na temat formułowania preparatów agrochemicznych: środków ochrony roślin, nawozów, adiuwantów.

  • dociekliwość i konsekwencja w rozwiązywaniu problemów badawczych,

  • dokładność w realizacji zadań oraz umiejętności poprawnego wyciągania wniosków,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • umiejętności pracy zespołowej oraz indywidualnej

To oferujemy

  • praca w zespole badawczo-rozwojowym u największego pracodawcy z branży chemicznej na Dolnym Śląsku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i silnie rozwijającej się spółce,

  • wynagrodzenie oraz premia dedykowana dla działów R&D,

  • współpraca ze specjalistami z doświadczeniem w różnych aplikacjach przemysłowych,

  • udział w „Konkursie Roku” dedykowanym dla działów R&D,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego, szkolenia interpersonalne, impreza integracyjna, świadczenia świąteczne, boisko i siłownia na terenie firmy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Grupa PCC to grupa spółek z branży chemicznej zarówno produkcyjnych, jak i usługowych. Tak jak różnorodne jest portfolio naszych ponad tysiąca produktów, tak też różnorodne są stanowiska w naszych spółkach, oprócz chemików i inżynierów technicznych niezbędnych do procesów produkcyjnych poszukujemy również specjalistów i managerów z zakresu sprzedaży, zakupów, finansów, controllingu i wiele innych.

Jak w chemii łączymy związki tak dzięki naszym pracownikom łączymy kompetencje z różnych branż by ostatecznie stworzyć nowy produkt lub usługę na najwyższym poziomie. Rozwijamy nie tylko kompetencje zawodowe- merytoryczne, ale również interpersonalne we wspólnych działaniach i konkursach dla pracowników, takich jak projekt roku dla działów R&D czy Runmagedon dla drużyny PCC.

Przekonaj się sam - zobacz, jakie reakcje zachodzą w naszej firmie i jak mogą rozwinąć się Twoje kompetencje w PCC!

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.