Młodszy specjalista rekrutacji i kadr (m/k)

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 04.09.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 04.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie do naszego oddziału poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce
    MRK/KIEL/0919

    Obowiązki:

    • udzielanie informacji na temat dostępnych ofert pracy,
    • rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych,
    • prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników,
    • zarządzanie komunikacją między kandydatem a klientem,
    • przygotowywanie raportów, zestawień na potrzeby organizacji i klientów.

    Wymagania:

    • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
    • znajomość przepisów prawa pracy,
    • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
    • komunikatywność i zdolności interpersonalne,
    • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
    • wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
    • system regularnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis