Oferta pracy

Młodszy Specjalista Rekrutacji

The Adecco Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz prowadził procesy rekrutacyjne i selekcyjne. Nie chcemy w żaden sposób Cię ograniczać, dlatego wybór metody oraz kanałów dotarcia do Kandydatów będzie zależny od twoich preferencji.

  • Na co dzień będziesz odpowiedzialny za monitorowanie stron internetowych w celu wyodrębniania nowych wakatów oraz zmian w historii zatrudnienia/aplikacji Kandydatów.

  • Jako Młodszy Specjalista/-ka Rekrutacji będziesz przeszukiwał wewnętrzną bazę i strony internetowe w celu znalezienia najbardziej dopasowanych Kandydatów do potrzeb Klienta.

  • Wiemy, że aby być najlepsi w branży musimy być świadomi ciągłych zmian zachodzących na runku, więc do twoich zdań należeć będzie ich monitorowanie. Chętnie wysłuchamy twoich zaleceń i nowatorskich pomysłów dotyczących procesów i narzędzi rekrutacyjnych, dzięki którym będziemy wyróżniać się na rynku.

  • Nie stoimy w miejscu i korzystamy z różnorodnych i innowacyjnych źródeł, do których i Ty będziesz miał dostęp przy budowaniu, rozwijaniu i aktualizowaniu bazy Kandydatów.

  • Chcemy stale pozyskiwać nowych i interesujących Kandydatów i to właśnie w tym obszarze twoje sugestie będą nieocenioną pomocą. Bowiem do Twoich zadań należeć udoskonalanie zasad i procedur rekrutacyjnych, które będą zachęcające dla Kandydatów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego.

  • Pierwszego doświadczenia w obszarze rekrutacji.

  • Znajomości pakietu MS Office.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • Wiemy, że znajomość języków jest bardzo ważna, dlatego mamy dla Ciebie darmowy kurs językowy. Do wyboru: angielski, włoski, hiszpański, francuski i niemiecki.

  • Nie martw się o ubezpieczenie – u nas jest całkowicie darmowe.

  • Dbamy o Ciebie i Twoje zdrowie, dlatego opieka medyczna nie będzie Cię nic kosztować.

  • U nas znajdziesz stabilne zatrudnienie i możliwość uzyskania premii, na którą wspólnie pracujemy.

  • Będziemy świętować razem z Tobą! Na Twoje urodziny i nadchodzące jubileusze przygotujemy wyjątkowe niespodzianki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

The Adecco Group jest wiodącą na świecie firmą, która świadczy usługi doradcze i dostarcza rozwiązania w zapewnieniu wykwalifikowanej kadry. Naszą motywacją jest ambitny cel - tworzenie pozytywnej przyszłości dla każdego.

Przewiń do profilu firmy