Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista Rozliczeń ZUS i PPK

The Adecco GroupO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

The Adecco Group

plac Europejski 2

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Na co dzień będziesz odpowiedzialny/a za kompleksową obsługę programu Płatnik IPP.
  • Dodatkowo do Twoich zadań należeć będzie sporządzanie dokumentów (ZUA, ZWUA, ZZA, etc.), deklaracji rozliczeniowych oraz ich korekt.
  • Chcemy abyś współpracował i był w stałym kontakcie z opiekunem w ZUS.
  • Liczymy, że będziesz źródłem pomocy i merytorycznego wsparcia dla członków naszej organizacji w zakresie podlegania do systemu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.
  • Stale się rozwijamy, więc docenimy Twoje aktywne uczestnictwo w poprawie jakości kontroli wewnętrznych i badaniu potencjalnych obszarów ryzyka.
  • Stawiamy na pracę zespołową, dlatego będziesz ściśle współpracował z członkami zespołu Kadr i Płac w kontekście prawidłowego naliczania składek na ubezpieczenia pracowników i zleceniobiorców.
  • Twoją rolą będzie również prawidłowe i terminowe przygotowywanie raportów i sprawozdań wymaganych przez przepisy prawa.
  • Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie prowadzenie bieżącej korespondencji z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Nasze wymagania

  • Ukończonych studiów (lub w trakcie) z zakresu Księgowości/Finansów/Zarządzania/ Prawa pracy i ubezpieczeń).
  • Min. roku doświadczenia w kadrach/płacach w firmie ze złożoną strukturą organizacyjną.
  • Wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń.
  • Znajomości pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Poza standardowym wymiarem urlopu, czekają Cię dodatkowe dni wolne, dzięki naszym benefitom.
  • Wiemy, że znajomość języków jest bardzo ważna, dlatego mamy dla Ciebie darmowy kurs językowy. Do wyboru: angielski, włoski, hiszpański, francuski i niemiecki.
  • Nie martw się ubezpieczenie – u nas jest całkowicie darmowe.
  • Dbamy o Ciebie i Twoje zdrowie, dlatego opieka medyczna nie będzie Cię nic kosztować.
  • U nas znajdziesz stabilne zatrudnienie i możliwość uzyskania premii, na którą wspólnie pracujemy.
  • Będziemy świętować razem z Tobą! Na Twoje urodziny i nadchodzące jubileusze przygotujemy wyjątkowe niespodzianki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

The Adecco Group jest wiodącą na świecie firmą, która świadczy usługi doradcze i dostarcza rozwiązania w zapewnieniu wykwalifikowanej kadry. Naszą motywacją jest ambitny cel - tworzenie pozytywnej przyszłości dla każdego.

Aktualne oferty pracodawcy
2022/WWA/MSR/ZW

Młodszy Specjalista Rozliczeń ZUS i PPK, plac Europejski 2, Wola, Warszawa