Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista SAP

Uniwersytet Jagielloński - Reymonta 4/031O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Twoje zadania:

  • Wspieranie użytkowników w obsłudze portalu informacyjnego UJ oraz w bieżących pracach w systemie SAP z zakresu modułu HR
  • Realizacja zadań w zakresie utrzymania systemu SAP, tj. administrowanie, konfigurowanie i monitorowanie systemu
  • Prowadzenie prac rozwojowych w systemie w zakresie ww. modułów (zbieranie oczekiwań biznesowych, konfiguracja systemu, prace deweloperskie, testy)
  • Programowanie w technologiach SAP
  • Uczestnictwo w innych pracach jednostki związanych z koncepcją informatyzacji Uniwersytetu Jagiellońskiego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ścisłe), ew. ostatni rok studiów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność współpracy z użytkownikami i orientacji na rozwiązywanie ich problemów
  • Dobra znajomość programów Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność programowania, bądź gotowość do rozwoju w tym obszarze
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań, zdolność do realizacji wielu zadań równocześnie
  • Gotowość do nauki i poszerzania kompetencji
  • Kreatywne podchodzenie do powierzonych zadań i obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji systemu w języku angielskim)
  • Ponadto mile widziana będzie:
    • znajomość systemu SAP lub innych systemów zintegrowanych
    • znajomość relacyjnych baz danych
    • znajomość procesów biznesowych w obszarze HR

Oferujemy:

  • Pracę obfitującą w wyzwania, w młodym zespole specjalistów
  • Ścieżkę rozwoju obejmującą szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Przyjazną atmosferę pracy, sympatyczny i pomocny zespół
  • Perspektywę poznania różnych modułów systemu SAP, kontakt z wieloma działami UJ oraz pracownikami wszystkich szczebli organizacji
  • Pakiet socjalny: m.in. karta Multisport, dofinansowanie do wczasów letnich i zimowych, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie
  • Umowę o pracę, pełny etat

Zainteresowani proszeni są o przesłanie listu motywacyjnego i życiorysu w języku polskim poprzez przycisk aplikowania, w tytule wiadomości wpisując młodszy specjalista SAP, w terminie do dnia 07.03.2021 roku.

Ogłoszenie archiwalne