Młodszy Specjalista SEO

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy agencją SEO/SEM z Krakowa i szukamy
    Młodszego Specjalisty SEO
    do naszego zgranego zespołu
    Miejsce pracy: Kraków

    Jeżeli:

    • posiadasz podstawową wiedzę z SEO i interesujesz się marketingiem internetowym;
    • znasz i potrafisz korzystać z narzędzi takich jak: Google Analytics, Google Search Console, Planer słów kluczowych;
    • znasz HTML5, CSS przynajmniej na poziomie podstawowym;
    • cechujesz się analitycznym podejściem i strategicznym myśleniem;
    • jesteś samodzielny/a;
    • potrafisz planować zadania i dążysz do ich realizacji;
    • chcesz się rozwijać;
    • nie masz problemów z komunikacją z ludźmi, lubisz pracować w grupie.

    oraz (nie wymagane, ale mile widziane):

    • znasz narzędzia takie jak ahrefs, Screaming Frog, SEMSTORM;
    • znajomość JS, PHP, Google Ads.

    to aplikuj do nas!

    Opis stanowiska:

    • realizacja powierzonych kampanii SEO dla nowych Klientów: link-building, OnPage SEO;
    • utrzymanie relacji z Klientami;
    • realizacja zamierzonych celów w oparciu o zdefiniowane KPI;
    • współpraca z copywrterami.

    Oferujemy:

    • miłą i luźną atmosferę pracy;
    • stały rozwój;
    • pracę nad ciekawymi projektami;
    • umowę o pracę;
    • realny wpływ na rozwój firmy oraz naszej aplikacji FusionSystem
    • wynagrodzenie na poziomie 3000-4000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.