Oferta pracy

Młodszy Specjalista SEO z językiem niemieckim

expondo Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza słów kluczowych

  • Optymalizacja podstron i treści pod słowa kluczowe

  • Projektowanie treści pod SEO

  • Projektowanie linkowania wewnętrznego między treściami

  • Poszukiwanie luk contentowych

  • Zamieszczanie treści na naszych stronach

  • Współpraca z działem tworzącym treści – zlecanie tekstów, sprawdzanie zgodności treści z projektami, komunikacja z tłumaczami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. B2

  • Znajomość pakietu MS Office lub/i Googlowskiego odpowiednika (Google Docs, Google Sheets, Google Slides)

  • Dowolne doświadczenie w tworzeniu treści na strony internetowe lub w SEO

  • Chęć rozwoju umiejętności z zakresu SEO i projektowania treści

Mile widziane

  • Znajomość czynników rankingowych i wytycznych Google odnośnie treści

  • Umiejętność optymalizacji najważniejszych elementów SEO pod słowa kluczowe

  • Umiejętność wykonywania analiz słów kluczowych bądź znajomość narzędzi do tego przeznaczonych (np. Google Keyword Planner czy KeywordTool)

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Znajomość popularnych CMS

  • Znajomość narzędzi analitycznych – Google Analytics, Google Search Console

  • Znajomość innych języków europejskich

To oferujemy

  • STABILIZACJĘ. Pracując z nami nie będziesz musiał martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty.

  • ROZWÓJ. W expondo każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (niemiecki lub angielski w zależności od Twoich potrzeb).

  • CZAS PRACY, jest elastyczny. Sam decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10).

  • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi 28 narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.

  • DODATKOWE BENEFITY. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus).

  • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu. Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska

  • HOME OFFICE.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

expondo to wiodąca platforma dla ekspertów, która oferuje najlepsze profesjonalne doradztwo oraz niedrogi, profesjonalny sprzęt w połączeniu z doskonałą obsługą klienta.Z siedzibą w Polsce i Niemczech, expondo jest jedną z najszybciej rozwijających się firm e-commerce B2B w Europie.

W naszym dziale SEO zajmujemy się budowaniem zasięgów organicznych w wyszukiwarkach internetowych. Centralną osią naszych działań są działania offsite w celu budowania autorytetu naszych domen oraz optymalizacja stron sklepu i strefy contentowej zarówno pod kątem semantycznym jak i technicznym.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoją aplikację! Przy składaniu aplikacji prosimy o załączenie kompletnych dokumentów aplikacyjnych, w tym informacji dotyczącej jak najwcześniejszej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.