Oferta pracy

Młodszy Specjalista Service Desk

UNIQAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne (telefoniczne, zdalne, w siedzibie firmy) Klienta wewnętrznego i Partnerów zewnętrznych w ramach I linii wsparcia;

  • Weryfikacja i rozwiązywanie incydentów oraz zleceń zgłoszonych przez Klienta wewnętrznego;

  • Zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w systemach informatycznych i w zasobach sieciowych;

  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych zgłoszeń;

  • Przygotowywanie/przenoszenie stanowiska pracy, wymiana sprzętu komputerowego itp.;

  • Monitorowanie systemów IT.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi systemów zarządzania incydentami/zleceniami;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów z systemem Win10;

  • Znajomość technologii Microsoft Active Directory;

  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i ulepszeń;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Znajomość języka angielskiego minimum poziom A1.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę oraz pakiet świadczeń dodatkowych - Kafeteria;

  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowo-ubezpieczeniowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;

  • Możliwość angażowania się w dodatkowe inicjatywy firmowe .

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy