Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista Serwisu

robatherm Polska Sp. z o.o.O firmie

4 500–5 000
brutto / mies.

robatherm Polska Sp. z o.o.

Trakt Brzeski 57B

Wesoła

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie pracowników serwisu przy obsłudze zamówień.
  • Nadzorowanie stanu magazynowego części zamiennych.
  • Samodzielna obsługa małych zamówień.
  • Utrzymywanie kontaktu z wybranymi partnerami serwisu.
  • Realizacja ogólnych zadań biurowych.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej obiektów.
  • Prowadzenie kalendarza przeglądów gwarancyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie. Preferowane doświadczenia przy obsłudze technicznej obiektów z układami wentylacyjnymi.
  • Posiadanie naturalnych umiejętności interpersonalnych.
  • Inicjatywa i chęć samorozwoju.
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie.
  • Biegła znajomość MS Excel, MS Word, MS PowerPoint.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane posiadanie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Premię ściśle uzależnioną od zysku serwisu
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Laptop
  • Telefon

O nas

Robatherm Polska Sp. z o.o. jako wyłączny przedstawiciel firmy robatherm GmbH+Co- lidera w produkcji urządzeń do wentylacji i klimatyzacji z siedzibą główną w Niemczech, posiadający fabryki w Niemczech oraz w Tajlandii aktualnie poszukuje osób na stanowisko: Młodszy Specjalista Serwisu

Młodszy Specjalista Serwisu, Trakt Brzeski 57B, Wesoła, Warszawa