Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista/Specjalista ds. Administracji

Carl Zeiss sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Carl Zeiss sp. z o.o.

Naramowicka 76

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu (obsługa spraw bieżących, telefony od klientów, korespondencja mailowa, ewidencjonowanie poczty wchodzącej i wychodzącej);
  • Prowadzenie listy środków trwałych, kontrola nad przekazywaniem nowych środków trwałych;
  • Kontrola nad zawieraniem, przedłużaniem oraz rezygnacją z umów na telefony komórkowe, iPady oraz Internet mobilny; zamawianie i wymiany sprzętu dla pracowników;
  • Zamawianie samochodów służbowych oraz samochodów przedkontraktowych dla nowych pracowników, kontrola nad wydawaniem i rozliczaniem samochodów służbowych, dokumentacją związaną z leasingiem samochodów;
  • Zbieranie, ewidencja i archiwizacja danych związanych z procedurami korporacyjnymi (np. ocena dostawców).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność obsługi komputera (poczta elektroniczna, pakiet MS Office), mile widziana znajomość SAP;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Chęć działania, inicjatywa, sumienność, dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus roczna premia;
  • Pakiet benefitów (m.in.: grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, platforma kafeteryjna, karta Multisport, prywatna opieka medyczna).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy firmą technologiczną działającą w branży optycznej

i optoelektronicznej. Kształtujemy postęp technologiczny i dzięki swoim rozwiązaniom rozwijamy świat optyki i dziedzin pokrewnych.

Młodszy Specjalista/Specjalista ds. Administracji, Naramowicka 76, Stare Miasto, Poznań