Oferta pracy

Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Synthos SA

  • Chemików 1, Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Synthos SA

Chemików 1

Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie w laboratorium receptur nowych produktów oraz modyfikacji istniejących

  • prowadzenie prac związanych z przeniesieniem skali procesu ze skali laboratoryjnej, poprzez skalę ułamkowo-techniczną do skali produkcyjnej

  • wykonywanie badań analitycznych

  • śledzenie literatury fachowej i postępu technologicznego

  • współpraca z działem handlowym oraz z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne (preferowane magisterskie)

  • doświadczenie w pracy w laboratorium (mile widziane jeśli na samodzielnym stanowisku)

  • umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego oraz prowadzenia dokumentacji badawczej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z literatury fachowej

  • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej umiejętność myślenia analitycznego i wyciągania wniosków

  • umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji, pracy z literaturą patentową i bazami danych

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych w zakresie komponowania wodnych klejów dyspersyjnych będzie dużym atutem

  • doświadczenie w zakresie polimeryzacji rodnikowej w układach wodnych oraz wiedza z zakresu chemii polimerów

  • znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • system premiowy na wybranych stanowiskach

  • elastyczny czas pracy (8h dziennie/ rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00)

  • kursy, szkolenia, e-learning

  • świadczenia w ramach ZFŚS

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • paczki mikołajkowe i konkursy dla dzieci

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Zaproszenie na rozmowę

3

I spotkanie: HR + bezpośredni przełożony

4

II spotkanie: menedżer danego obszaru

5

Informacja zwrotna

Synthos SA

Grupa Synthos to jeden z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, który istnieje na rynku od ponad 70 lat. Zatrudniamy blisko 3200 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce i za granicą: Oświęcim, Kraków, Sochaczew, Kralupy (Republika Czeska), Ribécourt i Wingles (Francja), Breda (Holandia).

Siedziba główna firmy mieści się w Oświęcimiu, gdzie ulokowane jest również nasze Centrum Badawczo - Rozwojowe.

Przewiń do profilu firmy