Oferta pracy

Młodszy Specjalista/Specjalista ds. kontrolingu

APART Sp. z o.o.

Stara Droga 3

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz finansowych i porównawczych

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych dla potrzeb kontroli zarządczej i innych działów

  • rewizja ksiąg handlowych pod kątem finansowym, podatkowym, zorganizowania oraz wyjaśniającym,

  • weryfikacja wewnętrznych i zewnętrznych dokumentów

  • proponowanie i sporządzanie rozwiązań optymalizacji procesów operacyjnych i finansowych kosztów na podstawie przeprowadzanych analiz

  • bieżąca kontrola kosztów i przychodów

  • kontrola finansowa i operacyjna spółek z grupy Apart

  • kontrola bieżących danych finansowych

  • kontrola kształtowania się wynagrodzeń w salonach handlowych

  • aktywne uczestniczenie w przygotowywaniu budżetów oraz prognoz finansowych na potrzeby spółek

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomości MS Office ( w szczególności Excel)

  • dobrej organizacja pracy własnej, samodzielności

  • umiejętności komunikacyjnych

  • dokładności i zaangażowania

Mile widziane

  • doświadczenie w kontrolingu

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Dołącz do zespołu ponad 3000 wyjątkowych ludzi tworzących markę Apart.

Apart to polska marka obecna na rynku od ponad czterech dekad.

Od lat pozostajemy na pozycji lidera w branży jubilerskiej.

Rozwijamy się jako firma i równocześnie dbamy o rozwój naszych Pracowników.

Oprócz ponad 200 salonów w najlepszych lokalizacjach w Polsce, posiadamy również nowoczesne zaplecze produkcyjne, serwisowe i magazynowe.

Przewiń do profilu firmy