Młodszy specjalista_Specjalista ds. wsparcia oceny zgodności

Urząd Dozoru TechnicznegoO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej, w szczególności weryfikacji dokumentacji projektowej urządzeń ciśnieniowych w oparciu o normy zharmonizowane.
  • Wykonywanie zgodnie z dokumentacją systemu jakości JN UDT-CERT oraz posiadanymi kompetencjami zleconych czynności oceny zgodności urządzeń ciśnieniowych i ekspertyz technicznych w zakresie posiadanych kompetencji.
  • Ocena stanu technicznego urządzeń ciśnieniowych w oparciu o dyrektywę ciśnieniową 2014/68/UE.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne II stopnia (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, spawalnictwo, inżynieria materiałowa).
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze lub na stanowisku związanym z zakresem zadań.
  • Znajomość problematyki projektowania, wytwarzania i oceny zgodności urządzeń ciśnieniowych oraz zagadnień związanych ze spawalnictwem.
  • Znajomość norm serii PN-EN 13445, PN-EN 13480, PN-EN 12952, PN-EN 12953.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Umiejętność obsługi VVD, AUTOPIPE, RORH II będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane: certyfikat kompetencji badań wizualnych VT2, posiadanie kompetencji auditora systemów wg norm PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001 i PN ISO 45001, dyplom inżyniera spawalnika, znajomość problematyki związanej z Dyrektywą maszynową 2006/42/WE będzie dodatkowym atutem, znajomość wymagań Atex User.
  • Samodzielność, precyzyjność, elastyczność.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobry stan zdrowia (brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w przestrzeniach zamkniętych).
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • kursy, szkolenia, egzaminy, bezpłatna nauka języków

Urząd Dozoru Technicznego

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Aktualne oferty pracodawcy
246.9/03/09/2022

Młodszy specjalista_Specjalista ds. wsparcia oceny zgodności, Bydgoszcz