Młodszy Specjalista/Specjalista ds. zakupów

Trio Line Polska Sp. z o.o.

  • Składowa 5, Plewiska (pow. poznański)
    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Składowa 5

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z lokalnymi i zagranicznymi dostawcami,

  • Składanie zamówień zakupu zgodnie z potrzebami produkcyjnymi,

  • Reagowanie na nagłe zmiany zapotrzebowania na surowce (przyspieszanie, opóźnianie, odwoływanie dostaw bądź produkcji u dostawcy),

  • Monitorowanie terminowości dostaw,

  • Monitorowanie stanów magazynowych i ich optymalizacja,

  • Zarządzanie relacjami z dostawcami, ich ocena i kwalifikacja,

  • Terminowe rozliczanie i potwierdzanie faktur,

  • Kontakt z dostawcami i bieżąca aktualizacja cen materiałów,

  • Analizowanie i negocjowanie warunków handlowych współpracy z dostawcami,

  • Dbałość o poprawność danych zakupowych w systemie ERP (ceny, Lead Time, MOQ etc.),

  • Bliska współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczanie na podobnym stanowisku zdobyte w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość pakietu MS Office, MS Word, MS Outlook,

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP/MRP,

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, determinacja oraz zaangażowanie.

Mile widziane

  • Znajomość Microsoft Navision.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiadające posiadanym umiejętnościom i kwalifikacjom,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatki świąteczne

  • możliwość rozpoczęcia pracy w godz. 6:00-8:00

Opis stanowiska

Pracując w ramach łańcucha dostaw będziesz odpowiadać za realizację codziennych zakupów operacyjnych gwarantujących utrzymanie ciągłości produkcji. Idealny kandydat powinien cechować się umiejętnością strategicznego myślenia oraz elastycznością w działaniu. Swoimi inicjatywami i doświadczeniem powinien wspierać rozwój firmy i dążyć do realizacji wspólnych celów.

Trio Line Polska sp. z o.o., oddział Leggett & Platt, jako jeden z największych europejskich producentów mebli, specjalizuje się w tapicerowaniu i montażu wysokiej klasy towarów. Meble produkowane są dla najbardziej rozpoznawalnych europejskich marek - kultowym z nich jest Egg Chair wyprodukowany dla Fritz Hansen.

Filozofia biznesowa Trio Line Polska opiera się na rzemiośle, jakości i elastyczności. Zapewnia optymalne warunki dystrybucji dla Europy Południowej i Zachodniej oraz Skandynawii. Obecnie spółka zatrudnia ponad 600 utalentowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy