Oferta pracy

Młodszy Specjalista/Specjalista ds. zakupów projektowych

HOCHTIEF Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Zespołu Kontraktów w zakresie zaopatrzenia w usługi podwykonawców i dostawy materiałów, zapewniająca wysoką jakość i terminowość przy możliwie korzystnym poziomie cen,

  • sporządzanie Planu Zaopatrzenia Projektu, przy współudziale Kierownictwa Kontraktu,

  • sprawdzanie kompletności materiałów przetargowych, sporządzanie i uzgadnianie z Zespołem Kontraktu listy oferentów, wysyłanie zapytań ofertowych,

  • przygotowywanie zestawień ofert po weryfikacji ich wiarygodności i zgodności z warunkami zawartymi w materiałach przetargowych,

  • współpraca z Kierownictwem Kontraktu przy negocjowaniu warunków umów z Podwykonawcami i Dostawcami,

  • przygotowywanie zleceń/zamówień dla Podwykonawców/Dostawców oraz dokumentów do umów, obsługa platformy Zapytania ofertowe;

  • wnoszenie reklamacji do dostawców,

  • tworzenie zamówień w systemie SAP Module MM,

  • monitorowanie rynku Dostawców i Podwykonawców, rozbudowa bazy Podwykonawców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 2 lata),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość MS Project oraz SAP (moduł MM),

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych.

To oferujemy

  • możliwość poszerzania doświadczenia oraz rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),

  • wsparcie zespołu oraz wewnętrzne szkolenia wdrażające na stanowisko,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bilety do kina oraz do teatru, paczki dla dzieci),

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Luxmed oraz karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od prawie 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych