Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

  • Pabianice

    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie oraz aktualizacja procedur dotyczących procesu audytów zewnętrznych i wewnętrznych

  • Przygotowanie i nadzorowanie planu audytów

  • Prowadzenie kwalifikacji usługodawców w zakresie audytów

  • Prowadzenie zgłoszeń związanych z audytami

  • Organizację i prowadzanie szkoleń dla audytorów

  • Opracowywanie raportów z audytów

  • Kontruowanie zaleceń i rekomendacji poaudytowych oraz monitorowanie ich realizacji

  • Identyfikacje obszarów do usprawnienia w działalności operacyjnej firmy

  • Wsparcie jednostek organizacyjnych firmy w procesie zarządzania ryzykiem

  • Opracowywanie i weryfikacje dokumentacji systemowej

  • Kontrolę obszarów wytwarzania w zakresie zgodności z wymaganiami dotyczących produktów leczniczych, środków spożywczych, kosmetyków, wyrobów medycznych

  • Przestrzeganie procedur obowiązujących w obszarach produkcyjnych

  • Prezentacje w/w zakresu na audytach i inspekcjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunki: chemia, farmacja, biochemia, biotechnologia lub pokrewne

  • Doświadczenie w firmie farmaceutycznej spożywczej lub kosmetycznej

  • Znajomość wymagań prawnych w zakresie wytwarzania wyrobów medyczny, kosmetycznych, środków spożywczych itd.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa programów Excel, Word, Powerpoint, Outlook

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami oraz wyznaczania priorytetów

  • Dokładność, terminowość

  • Mile widziane posiadanie certyfikatów audytora

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce

  • Umowę o pracę – to u nas standard

  • Zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

  • Zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

  • Zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce

  • Zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje

  • Zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego oraz języka niemieckiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma nauki języka angielskiego