Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista/specjalistka ds. administracji i zarządzania projektami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego nowego biura poszukujemy ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za codzienne sprawy organizacyjno-biurowe, nadzór nad kampaniami reklamowymi na uczelniach i kilka innych spraw. Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą z zapleczem finansowym w Niemczech, gdzie znajduje się nasza firma „Matka”, która jest liderem na swoim rynku. Teraz wkraczamy na Polski rynek.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie obiegiem dokumentów i przepływem informacji
    • Zarządzanie powierzchnią reklamową i koordynacja kampanii reklamowych
    • Koordynacja zleconych projektów
    • Dobór i kontrolowanie podwykonawców
    • Kontrola zamówień klientów
    • Koordynowanie ambasadorów na uczelniach
    • Raportowanie

    Oczekujemy od ciebie:

    • Wykształcenie minimum licencjackie
    • Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Mile widziane Doświadczenie w obsłudze administracyjnej pracowników oraz klientów firmy
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Bardzo Dobra znajomość programów MS Office – w szczególności Excel
    • Umiejętność efektywnego organizowania i planowania swojego czasu
    • Komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
    • Umiejętność pracy w zespole – ego zostawiamy w domu 😉

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Wiele wyzwań oraz możliwość rozwoju
    • Bezpośrednia praca z kadrą zarządzającą
    • Praca w międzynarodowym środowisku
    • Miłą atmosferę i fajny zespół
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

    prosimy dodatkowo napisać jakiej wielkości zarobków oczekujesz oraz kiedy możesz rozpocząć pracę.
    W temacie wiadomości prosimy wpisać: Specjalista/tka ds. zarządzania.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. u. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”