Oferta pracy

Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów

Korea Fuel Tech Poland sp. z o.o.O firmie

Korea Fuel Tech Poland sp. z o.o.

Handlowa 2

Zabrze

Korea Fuel-Tech Polska jest wysoko wyspecjalizowaną firmą w zakresie wtrysku i rozdmuchu tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu wewnętrznych części wtryskowych, rozdmuchowych. Od ponad 10 lat wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów poszerzając nasze możliwości, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Posiadamy dwie fabryki, w Zabrzu oraz w Żorach. Głównym celem produkcji są elementy wykończeniowe z tworzyw sztucznych, na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, dla takich marek pojazdów jak Hyundai i Kia. Firma Korea Fuel-Tech Poland zatrudnia ponad 600 wykwalifikowanych pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
MŁODSZY SPECJALISTA / SPECJALISTKA
DS. ZAKUPÓW

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji magazynowej oraz uzupełnianie i kontrola stanów magazynowych,
  • Organizowanie i nadzorowanie dystrybucji towarów do innych magazynów spółki,
  • Nadzorowanie i koordynacja terminów dostaw od dostawców zagranicznych oraz krajowych,
  • Sprawdzanie faktur zakupowych pod względem ilościowym i cenowym,
  • Współpraca z aktualnymi dostawcami.

Poszukiwany profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ( techniczne ,ekonomiczne, transport i logistyka ) lub w trakcie studiów,
  • Znajomość transportu i procesu składowania towarów oraz związanej z tym dokumentacji,
  • Biegła znajomość programu EXCEL,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • Znajomość przepisów transportowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym środowisku produkcyjnym w spółce o bogatej tradycji oraz wysokiej pozycji rynkowej
  • Udział w ciekawych projektach we współpracy z wiodącymi koncernami branży motoryzacyjnej takich jak: Volkswagen, Renault, KIA, Hyundai
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę z pakietem świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy