Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy poznańskim oddziałem naszej brytyjskiej spółki matki. Posiadamy najbardziej rozwinięty dział sprzedażowy spośród wszystkich naszych biur spółki. Naszymi klientami są czołowe, światowe firmy branżowe oraz ich lokalne przedstawicielstwa, które są uczestnikami organizowanych przez nas konferencji tematycznych.

Chcesz pracować w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku i mieć kontakt z VIPami świata biznesu?

Chcesz rozwijać się w sprzedaży, zarabiać świetne pieniądze i cieszyć się codzienną pracą?

Jeśli czujesz, że to jest miejsce dla Ciebie – dołącz do nas!
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Nr ref.: SALES0917

Zakres obowiązków:

  • inicjowanie i utrzymywanie relacji z klientami międzynarodowymi
  • realizacja wyznaczonych celow sprzedażowych
  • przygotowywanie oraz przedstawianie ofert handlowych
  • prowadzenie korespondencji handlowej

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, zaangażowanie, sumienność, dokładność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office, Excel
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej i/lub w obsłudze handlowej klienta (warunek niekonieczny)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparte o system pensji stałej oraz wysokiej prowizji,
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w przyjaznym zespole młodych osób
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość awansu w strukturze firmy
  • pakiet socjalny

CV w języku angielskim z podaniem Nr.ref: SALES0917 proszę przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Proszę załączyć następującą  klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się