Oferta pracy

Młodszy Specjalista (SQL, MS Excel)

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Cyfrowy Polsat S.A.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Numer ref.: SB/MS/33/1020

Twoje zadania:

  • Wykonywanie testów kompletności i poprawności rozliczania rekordów billingowych poprzez przeprowadzanie testów End-to-End;
  • Realizacja dziennej analizy zestawu raportów o ilościach połączeń prawidłowych, nieprawidłowych, przeterminowanych i przygotowywania odpowiednich raportów;
  • Rozwój procesów związanych z kontrolą poprawności procesu rozliczeń z klientami;
  • Inicjowanie działań mających na celu wzrost efektywności procesów z zakresu zabezpieczania przychodów;
  • Udział w projektach rozwojowych narzędzi wykorzystywanych w dziale.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/ studenci ostatniego roku;
  • Znajomość raportowania z baz danych za pomocą SQL;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność tworzenia i modyfikowania makr w MS Excel;
  • Chęć do nauki i umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju;
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności analitycznych, programistycznych i narzędziowych z SQL;
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Cyfrowy Polsat S.A., z siedzibą przy ul. Łubinowej 4A, 03-878 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy