Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista - Technolog chemiczny

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ-INSTYTUT PRZEMYSŁU ORGANICZNEGO

  • Annopol 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Annopol 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań fizykochemicznych materiałów niebezpiecznych,

  • Prowadzenie rozchodu próbek,

  • Analizowanie wyników badań i sporządzanie raportów z badań,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z systemami jakości ISO 17025 i DPL,

  • Opracowanie procedur badawczych i wdrażanie nowych metod badawczych,

  • Obsługa urządzeń badawczo-pomiarowych, nadzór nad aparaturą, sprawdzenie i definiowanie nieprawidłowości w pracy przyrządów i urządzeń badawczo-pomiarowych,

  • Udział w projektach badawczych związanych z bezpieczeństwem chemicznym,

  • śledzenie literatury fachowej w zakresie prowadzonych aktualnie badań/powyższego zakresu zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu: technologia chemiczna, inżynieria procesowa, inżynieria materiałowa, inżynieria środowiska lub pokrewne,

  • znajomość systemów jakości: ISO 9001, ISO 17025, DPL,

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej,

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem chemicznym, ADR, CLP, REACH,

  • umiejętność szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy, uczciwość, sumienność, rzetelność, zaangażowanie, zmysł techniczny, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w instytucji o wieloletniej tradycji naukowo-badawczej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym etacie

  • zatrudnienie na stanowisku od Młodszego Specjalisty do Głównego Specjalisty w zależności od poziomu wykształcenia i stopnia doświadczenia zawodowego kandydata

  • możliwość udziału w prestiżowych badaniach naukowych (rozwoju naukowego)

  • dobrą atmosferę pracy

  • fundusz socjalny i indywidualny pakiet medyczny

  • elastyczne godziny pracy

  • darmowy parking dla pracowników

  • brak dress code`u

O nas

Historia Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Przemysłu Organicznego (Łukasiewicz-IPO) sięga roku 1947. Na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat Instytut przeszedł kilka przekształceń organizacyjnych, a obecnie jest instytutem działającym w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz. Prowadzi badania naukowe, prace rozwojowe i wdrożeniowe dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, zbrojeniowego i górnictwa. Opracowujemy technologie wytwarzania substancji biologicznie czynnych form użytkowych środków ochrony roślin, produktów biobójczych i leków weterynaryjnych. Zajmujemy się opracowywaniem technologii wytwarzania wyrobów zawierających materiały wybuchowe i ich zastosowaniem. Realizujemy kompleksowe prace w zakresie bezpieczeństwa środowiskowego i procesowego w przemyśle chemicznym. Prowadzimy działalność zgodnie z ISO 9001 oraz AQAP. Posiadamy akredytowane laboratoria badawcze, pracujące w systemie ISO/IEC 17025, AAALAC oraz zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (DPL).

Więcej informacji na stronie www.ipo.lukasiewicz.gov.pl