Młodszy specjalista/- tka ds. administracyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Prosta 70, Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-07-30
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2019-08-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Atradius jest wiodącym ubezpieczycielem kredytu kupieckiego na świecie. Atradius to globalna marka, która oferuje najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem ryzykiem finansowym i windykacją należności.

    W naszych biurach zlokalizowanych w 50 krajach na całym świecie pracuje 3300 pracowników.

    W Polsce tworzymy zespół ponad 70 osób w 4 miastach. Pracujemy w firmie, która daje możliwość wykorzystania dobrodziejstw kojarzonych z korporacją, a jednocześnie nie tracimy swojego indywidualizmu, wszyscy się znamy i pięknie różnimy.

    Obecnie dla Kancelarii Prawnej Starzyński i Wspólnicy poszukujemy:

    Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

    Jeżeli prawo mieści się w spektrum Twoich zainteresowań, jesteś studentem prawa lub administracji a jednocześnie interesujesz się finansami, handlem międzynarodowym, zarządzaniem ryzykiem, ubezpieczeniami finansowymi i związaną z tym wszystkim windykacją należności nasza oferta bez wątpienia będzie dla Ciebie ciekawa.

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad ewidencją spraw prowadzonych przez kancelarię, kalendarzem spraw
    • Prowadzenie ewidencji faktur, rejestru korespondencji oraz jej obsługa
    • Zakupy biurowe
    • Sporządzanie pism w tym pism procesowych
    • Współpraca z innymi podmiotami z grupy Atradius
    • Współpraca z prawnikami w ramach prowadzonych przez nich spraw
    • Możliwość elastycznego kształtowania godzin/czasu pracy

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
    • Znajomość przepisów szeroko pojętego prawa cywilnego będzie dużym atutem
    • Podstawowa wiedza w zakresie finansów będzie atutem
    • Komunikatywność, dokładność, umiejętność szybkiego uczenia się
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Możliwość poznania procesów charakterystycznych dla branży windykacji należności w zakresie postępowań sądowych
    • Możliwość aktywnego uczestnictwa w wewnętrznych projektach – otwartość na własne inicjatywy i pomysły
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w kancelarii prawnej
    Aplikacje należy kierować za pomocą przycisku aplikowania w tytule maila podając nazwę stanowiska.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Atradius Collections B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w: Warszawa 00-838, ul. Prosta 70.

    Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”