Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista /-tka ds. postępowania egzekucyjnego

Fortunato S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zakupionych i serwisowanych przez Spółkę portfeli wierzytelności

  • na etapie postępowania egzekucyjnego,

  • Kontakt telefoniczny oraz listowny z dłużnikami, komornikami oraz sądami,

  • Sporządzanie wniosków egzekucyjnych,

  • Sporządzanie wezwań do zapłaty,

  • Nadzorowanie terminów płatności i wpłat dokonywanych na poczet spłaty obsługiwanych wierzytelności,

  • Opłacanie zaliczek komorniczych i kosztów sądowych,

  • Uzupełnianie braków formalnych,

  • Negocjacje, opracowanie oraz zawieranie ugód i porozumień z dłużnikami,

  • Sporządzenie odpowiedzi na skargi i zażalenia stron związane z prowadzoną egzekucją,

  • Sporządzenie wniosków o wpis hipotek przymusowych na rzecz wierzyciela/ przepisywanie hipotek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane wykształcenie prawnicze)

  • Dobra znajomość procesu postępowania sądowo-egzekucyjnego,

  • Samodzielność,

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja własnej pracy,

  • Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

Mile widziane

  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku,

  • Doświadczenie w telefonicznym kontakcie z dłużnikami w zakresie windykacji należności,

  • Znajomość przepisów kodeksu postępowania cywilnego, kodeksu cywilnego, ustawy o komornikach sądowych, ustawy o kosztach komorniczych oraz ustawy o księgach wieczystych i hipotece,

  • Doświadczenie w obsłudze wierzytelności zabezpieczonych hipoteką,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel, Word),

  • Umiejętność podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,

  • Udział w nowych projektach dotyczących postępowania egzekucyjnego,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

Jesteśmy nowoczesną, nieustannie rozwijającą się firmą, zajmującą się szeroko pojętym nabywaniem oraz obsługą pakietów wierzytelności. Stawiamy na profesjonalne, elastyczne oraz przyjazne środowisko współpracy, przyczyniając się do rozbudowy organizacji poprzez nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.