Oferta pracy

Młodszy Specjalista Utrzymania Ruchu

Fibar Group S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez maksymalnie szybkie usuwanie/naprawianie usterek

  • regularne kontrole stanu urządzeń zgodnie z ustalonymi procedurami

  • dążenie do redukcji czasów przezbrojeń pomiędzy testowanymi wyrobami

  • udział w projektach usprawniających procesy produkcyjne

  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów jakościowych i wydajnościowych w procesach testowania układów elektrotechnicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne z obszaru elektroniki, mechatroniki, automatyki lub pokrewnych

  • praktyczna wiedza z zakresu elektrotechniki/elektroniki (analizy działania układów elektronicznych, wychwytywania usterek, budowy urządzeń elektronicznych)

  • podstawowa znajomość Linuxa

  • dyspozycyjność do pracy w godz. 6:00-14:00

Mile widziane

  • wiedza z zakresu komunikacji bezprzewodowej

  • umiejętność programowania obiektowego

  • umiejętność lutowania elementów elektronicznych

To oferujemy

  • ​​umowę o pracę

  • darmowy dojazd do i z pracy

  • opiekę zdrowotną

  • kartę benefit sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie posiłków

  • bony świąteczne, z okazji ślubu lub narodzin potomstwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy pasjonatami i marzycielami, którzy stworzyli inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy