Oferta pracy

Młodszy Specjalista UX/UI

autoDNA.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe XD

  • Adobe Illustrator

  • Adobe Photoshop

  • UX

  • UI

  • HTML

  • Proactivity

  • Communication skills

Mile widziane

  • Adobe InDesign

  • Adobe After Effect

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w projektowaniu nowego Design Systemu autoDNA;

  • Projektowanie materiałów promocyjnych firmy;

  • Przygotowanie projektów graficznych do druku;

  • Wsparcie przy tworzeniu i edycji prostych stron typu Landing Page;

  • Inne prace graficzne.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Adobe:Adobe Illustrator, Adobe Photoshop,Adobe XD (lub styczność z podobnym programem np Figma, UXPin);

  • Podstawowa znajomość HTML;

  • Praktyczna wiedza z zakresu przygotowania materiałów do druku: techniki druku (offset, cyfrowy);

  • Umiejętność analitycznego i wyciągania wniosków na podstawie badań;

  • Znajomość zasad UX oraz zainteresowania tematyką marketingu internetowego;

  • Mile widziana znajomość Adobe inDesign i Adobe After Effect;

  • Mile widziane roczne doświadczenie na stanowisku grafika/specjalisty UX/UI, lub podobnym stanowisku;

  • Terminowość, umiejętność pracy pod presja czasu;

  • Dokładność, staranność i dobra organizacja pracy;

  • Samodzielność i jednoczesna umiejętność współpracy w zespole;

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę zgodną z filozofią BizDevOps opartą na zwinnie działających zespołach w ramach Scrum;

  • Umowę o pracę na pełen etat (umowa na zastępstwo);

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów;

  • Elastyczne godziny pracy (preferujemy zadaniowy czas pracy);

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;

  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a;

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;

  • Cykliczne spotkania integracyjne;

  • Codzienne wizyty kilku dostawców z jedzeniem – potocznie nazywanych „Panem Kanapką”;

  • Kawę, herbatę, soki i inne napoje bez limitu.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

autoDNA.pl

autoDNA to startup, który powstał z zamiłowania do motoryzacji.

Jesteśmy jednym z największych serwisów w Polsce i Europie oferującym możliwość sprawdzenia historii pojazdu online.

Wraz z rozwojem naszej organizacji rozbudowujemy poszczególne działy, aby jeszcze sprawnej realizować biznesowe założenia autoDNA.

Zatrudniamy już blisko 40 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach technologicznych w nowoczesnym biurze w Łodzi! Cenimy bardzo pracę zespołową, zapewniamy pracę w młodych, dynamicznych zespołach, w przyjaznej atmosferze 😊

Kogo poszukujemy?

Jeśli lubisz działać w zespole, Twoja głowa jest pełna kreatywnych pomysłów, i chcesz poznać branżę motoryzacyjną podszewki to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Zespół Grafików czeka na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy