Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Biurze Middle Office

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Postępu 18B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pośredniczenie w procesie rozliczania transakcji i operacji rynku finansowego zawartych na rzecz funduszy inwestycyjnych,

  • sporządzanie projekcji przepływów finansowych na potrzeby towarzystw funduszy inwestycyjnych,

  • realizacja płatności z wykorzystaniem systemów bankowości elektronicznej oraz monitorowanie sald rachunków bankowych,

  • ewidencjonowanie transakcji w rejestrze transakcji zgodnie z Dyrektywą UE MIFID,

  • współpraca z towarzystwami funduszy inwestycyjnych, bankami depozytariuszami, domami inwestycyjnymi w zakresie transakcji zawartych na rzecz funduszy na rynku finansowym.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień dotyczących rynku kapitałowego oraz instrumentów rynku finansowego w stopniu podstawowym,

  • dobra znajomość aplikacji Microsoft Excel i praktyczne wykorzystanie wiedzy,

  • rzetelność, staranność oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie zarówno indywidualne, jak i bardzo dobra współpraca zespołowa,

  • gotowość do pracy na zmiany, np. 7:00-15:00, 8:00-16:00. 9:00-17:00.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

To oferujemy

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej,

  • stabilne zatrudnienie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • Sekcje zainteresowań pracowników

Biuro Middle Office jest odpowiedzialne za bezpośrednią współpracę z Zarządzającymi Funduszami Inwestycyjnymi i Emerytalnymi jak i Depozytariuszem oraz kontrpartnerami transakcyjnymi.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy